View Gifted Dizisi Background

View Gifted Dizisi Background

View Gifted Dizisi Background. Banliyöde yaşayan bir ailenin, çocuklarının mutant güçleri olduğunu bir anda öğrenince değişen hayatlarını anlatıyor. Bir mutant dizisi yapıyorsanız en önemli konular bunlar olmalı.

Marvel Dizisi The Gifted Ekrana Veda Ediyor Haberler Beyazperde Com
Marvel Dizisi The Gifted Ekrana Veda Ediyor Haberler Beyazperde Com from tr.web.img4.acsta.net
The gifted dizi izle, x men ile aynı örgüye sahip dizi konu olarak da benzerlikler bulunuyor. Mutasyona uğramış insanlara güvensizlik ve korku ile muamele edildiği bir dünyada, mutantlar için bir enstitü, insanlıkla barış içinde bir arada yaşama mücadelesi verir. Ayrıca devlet de mutantları kontrol altına alma amacı güdüyor.

Banliyöde yaşayan bir ailenin, çocuklarının mutant güçleri olduğunu bir anda öğrenince değişen hayatlarını anlatıyor.

Mutant bir çocuğun ailesi tarafından öğrenilmesi ile yer atında the gifted tüm sezon ve bölümleri türkçe hd i̇zle. Banliyöde yaşayan bir ailenin, çocuklarının mutant güçleri olduğunu bir anda öğrenince değişen hayatlarını anlatıyor. Mutant bir çocuğun ailesi tarafından öğrenilmesi ile yer atında the gifted tüm sezon ve bölümleri türkçe hd i̇zle. Mutasyona uğramış insanlara güvensizlik ve korku ile muamele edildiği bir dünyada, mutantlar için bir enstitü, insanlıkla barış içinde bir arada yaşama mücadelesi verir.


Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: